پی پال (PayPal)

اگر تا به حال قصد خرید از سایت خارجی را داشتید و به دلیل نداشتن کارت بانکی بین المللی خرید خود را تکمیل کنید و یا اینکه اقدام به انتقال پول برای بستگان خود داشتید ولی به نتیجه ای نرسیده اید خوشبختانه پی پال قادر به پشتیبانی از ارزهای رایج جهان بوده و شرایط تبدیل ارز را به صورت خودکار نیز برای کاربرانش فراهم کرده است. در پی پال شما می توانید حداقل ۱۰ دلار و حداکثر ۱۰/۰۰۰ دلار در سریع ترین زمان انتقال دهید که حدودا بین ۵ الی ۷ روز امکان پذیر است. ولی احتمال دارد که گیرنده پول و حتی فرستنده پول حساب پی پال نداشته باشند و انتقال پول به مشکل بخورد و حتی افتتاح حساب پی پال دردسر و سختی های خود را دارد ولی راهکاری ساده و امن که می توانید از خدمات مارکت ارز به راحتی استفاده کنید

 

انتقال ارز

 

مستر کارت یا ویزا کارت 

اگر دارنده کارت های اعتباری بین المللی ویزا کارت یا مستر کارت هستید میتوانید علاوه بر خرید با این کارت ها از این کارت ها جهت انتقال پول استفاده کنید ولی گرفتن این کارت ها باید هزینه های مختلفی بابت سفر خارجی جهت دریافت کارت ، ریسک مسدود شدن کارت شما ، هزینه بالای خود کارت و دیگر مشکلات متعدد وجود دارد ولی راهکاری ساده و امن که می توانید از خدمات مارکت ارز به راحتی استفاده کنید و بدون دردسر پول خود را به ایران و بلعکس انتقال دهید .

 

انتقال ارز

 

وب مانی (webMoney)

سرویس وب مانی مانند سرویس پی پال می باشد تفاوت اساسی این دو در این است که شرکت وب مانی کشور عزیزمان ایران را تحریم نکرده است و افتتاح حساب را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است . از این کیف پولی می توانید برای خرید از سایت های خارجی و انتقال به خارج از کشور استفاده کنید ، ولی احتمال دارد که گیرنده پول و حتی فرستنده پول حساب وب مانی نداشته باشند و انتقال پول به مشکل بخورد و حتی افتتاح حساب وب مانی هزینه های خود را دارد ولی راهکاری ساده و امن که می توانید از خدمات مارکت ارز به راحتی استفاده کنید

 

انتقال ارز

 

اسکریل (skrill)

سرویس اسکریل مانند سرویس پی پال می باشد و برای کاربران ایرانی مسدود می باشد و افتتاح حساب را برای کاربران ایرانی محدود کرده است . از این کیف پولی می توانید برای خرید از سایت های خارجی و انتقال به خارج از کشور استفاده کنید ، ولی احتمال دارد که گیرنده پول و حتی فرستنده پول حساب اسکریل نداشته باشند و انتقال پول به مشکل بخورد و حتی افتتاح حساب اسکریل هزینه های خود را دارد ولی راهکاری ساده و امن که می توانید از خدمات مارکت ارز به راحتی استفاده کنید.

 

انتقال ارز

 

حواله سوئیفت (Swift)

اگر امنیت نیز برایتان اهمیت دارد، ارسال حواله سوئیفت یکی از امن ترین روش ها است که در مدت زمان ۳ الی ۵ روز کاری انجام می شود ولی این سرویس برای کشور ایران در دسترس نمی باشد ولی مارکت ارز خدمات جدیدی راه اندازی کرده که به راحتی ثبت نام می کنید و بعد به راحتی اقدام به انتقال پول می پردازید بدون نیاز به آنکه شخص گیرنده پول حتی حساب مارکت ارز داشته باشد .

 

انتقال ارز

 

مارکت ارز (marketARZ)

اگر به دنبال انتقال ارز با راهکاری امن و مطمئن و جدید هستید ، ما به شما مارکت ارز را معرفی می کنیم بدون مراجعه به صرافی و حتی سفر خارج از کشور و هزینه های اضافی اقدام به انتقال پول به خارج از کشور و بلعکس اقدام کنید و جالب ترین موضوع این بخش گیرنده پول نیازی ندارد حساب مارکت ارز داشته باشد شاید از خودتون بپرسید چطوری ؟ متخصصین پولی و بانکی توانسته اند با توجه به تحریم ها راهکاری مطمئن که دارای مجوز از بانک مرکزی هست اقدام به انتقال پول دهد. مارکت ارز زیر مجموعه شرکت بزرگ پردیس شگفت پارس جنوب است .

مارکت ارز