با اعتقاد اساسی به این نکته که دسترسی به خدمات مالی برای ایرانیان خارج از کشور دشوار می باشد مارکت ارز این فرصت را ایجاد کرده که شما بتوانید با حداقل کارمزد ارز خود را به صورت فرد به فرد و با امنیت بالا بفروشید یا خریداری کنید.

پلت فرم خرید و فروش در مارکت ارز ایجاد امضای الکترونیک و لینک پرداخت شخصی ریالی می باشد و با روش‌های جدید به صورت آنلاین در بستر اینترنت و دستگاه موبایل در دو نسخه ios و اندروید فراهم شده که از امنیت بالایی برخوردار است.

روش های انتقال پول در مارکت ارز :

۱) مبادله آنلاین :

مبادله آنلاین به اسم زیر نظر ادمین در بین ایرانیان خارج از کشور معروف است ولی در مارکت ارز با نام مبادله آنلاین می شناسیم با این تفاوت که تمام مراحل زیر نظر خود شما انجام می شود، به این صورت که با ثبت آگهی فروش ارز خریدار ارز شما را پیدا کند و سپس خریدار با شارژ کردن حساب ریالی خود یک کد ۱۰ رقمی به نام امضای الکترونیک دریافت می کند که این کد ارزش مبلغ شارژ شده شما را دارد ، این کد زمان ملاقات با شخص فروشنده ارز همزمان با دریافت اسکناس ها کد را تحویل فروشنده داده و فروشنده با وارد کردن کد در سامانه ، حساب ریالیش شارژ خواهد شد و دیگر مشکلات اختلاف ساعت و کلاهبرداری و سواستفاده افراد حل خواهد شد.

 

مارکت ارز

۲) مبادله حضوری :

در مبادله حضوری شخص فروشنده آگهی میگذارد و مقدار ارزی که برای فروش دارد ثبت می کند و بعد از پیدا شدن شخص خریدار ، خریدار و فروشنده ارز باهم قرار گذاشته و تمام عواقب دریافت و پرداخت ریال به خود افراد بر می گردد، marketarz هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد و برای خریدار امضای الکترونیک صادر نمی شود.

 

مارکت ارز

جمع بندی :

در دنیا روش های مختلف انتقال ارز وجود دارد ولی با توجه به سیاست های خصمانه همیشه ایران در قبال خدمات بانکی بین المللی همیشه تحریم بوده است ولی مارکت ارز بهترین و امن ترین روش را برای شما به وجود آورده است . برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با کارشناسان با ما تماس بگیرید و ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید . مجموعه مارکت ارز یکی از زیر مجموعه های شرکت پردیس شگفت پارس جنوب است.